Informācija Latvijas pirmā izturības pārgājiena dalībniekiem

LATVIJAS PIRMAIS IZTURĪBAS PĀRGĀJIENS

INFORMATĪVAIS BIĻETENS NR.1
Siguldā, 2014.gada 11.jūnijā

  1. Satikšanās vieta, starts un finišs mūsu pasākuma dienā būs Siguldas pašā centrā – laukumā pie Siguldas dzelzceļa stacijas (arī autoostas, arī tūrisma informācijas centra). Vilciens no Rīgas ceļā uz Valku piestās Siguldā plkst. 8:45 un tas nozīmē – bez steigas pagūsiet apliecināt savu ierašanos organizatoru teltī un saņemt starta numurus.
  2. Vēlā reģistrācija pasākumam (ja nu kāds no Jūsu paziņām, padzirdot par Jūsu plāniem 21.jūnijam, paliek tramīgs un saka: “arī gribu nākt līdzi!”) no plkst.6:00 līdz plkst. 7:30. Pēc plkst. 7:30 reģistrācija 21.jūnijā nebūs iespējama!
  3. Pārgājiena maršruts vīsies cauri Gaujas nacionālā parka teritorijai, pa Gaujas kreiso krastu, uz Līgatni un atkal uz Siguldu.
    Skatīt Walking Fox 50km izturības gājiens 2014 lielākā kartēCeļu krustpunktos, lai izvairītos no pārgājiena dalībnieku maldīšanās, būs izvietotas maršruta marķējuma zīmes ar norādēm par tālāko virzību.
  4. Ceļa segums lielākoties būs zemesceļš, pavisam īsi tā posmi nokaisīti ar mulču, apmēram 10 km būs grants ceļš, apmēram 5 km asfalts. Meža takas ir tīras, pāri ūdens šķēršļiem visur ir labas laipas – šī maršruta pamatā ir Siguldas velo tūrisma maršruts un te nebūs nepārvaramu un bezceļa posmu. Vienīgais nopietnais traucēklis maršrutā ir gāzes vada būves vieta, kura ir jāapiet atbilstoši tā brīža iespējām. Attēlā redzams, kā šis objekts izskatījās 24.maijā, un svaigāko informāciju par situāciju šajā vietā sniegsim 19.jūnijā, kad trase būs tikusi nomarķēta. Ja esat pieredzējis nūjotājs, ņemiet nūjas līdzi – tās būs noderīgs palīglīdzeklis visā maršruta garumā.
  5. Dzērieni un enerģijas atjaunošana paredzēta visā maršruta garumā atbilstoši kartē redzamajai shēmai – pavisam 5 dzeršanas punkti, kuros pasniegsim ūdeni un ogļhidrātiem bagātas vieglas uzkodas. Ja esat cilvēks ar intensīvu vielmaiņu un plānojat pārvietoties straujā tempā (ar stipri paātrinātu pulsu), iesakām paņemt papildus enerģijas krājumus.
  6. Medicīnas palīdzība trasē nebūs pieejama citādā veidā, kā vien izsaucot neatliekamās palīdzības brigādi no Siguldas slimnīcas, tādēļ parūpējieties par savu veselību savlaicīgi. Ja ikdienā lietojat medikamentus, neaizmirstiet paņemt tos līdzi pārgājienā. Ja baidāties no iespējamiem saberzumiem, paņemiet līdzi plāksterus.
  7. Saziņa ar organizatoriem pasākuma sagatavošanas laikā e-pastā fanija.sitca@gmail.com vai info@walkingfox.lv un pa telefonu, pasākuma dienā- mob.tālr. 29478169, Fanija