Izturības pārgājiens būs!

Laikā, kad ir tik daudz sporta un izklaides pasākumu, ir grūti izlemt, kurp doties, ko darīt, palikt tajā pašā sporta klasē vai pārkāpt uz nākošo… arī Latvijas Izturības pārgājiena organizatoriem ir bijis pārdomu laiks, un, pateicoties mūsu draugu nerimstošai interesei un vēlmei atkal satikties Gaujas senlejā, mēs ar prieku paziņojam, ka Izturības pārgājiens būs!

17.jūnijs, kā tas jau tika norunāts pērn, ir šī gada Izturības pārgājiena datums, – sestdiena pirms Līgo, laiks, kad saule visilgāk apspīd mūsu zemi un daba ir pašā plaukumā.

Izturības pārgājiens šogad notiks būtiski atšķirīgā veidā, un lūdzam pievērst uzmanību svarīgām niansēm, kas noteikti ietekmēs jūsu vēlmi piedalīties vai nepiedalīties Izturības pārgājienā:

  1. Pārgājiena garums būs 30 kilometri. Tas nozīmē, ka visi mūsu pagājušā gada 25 kilometru pārgājiena dalībnieki var izmēģināt spēkus mazlietiņ garākā distancē, apliecinot savu izaugsmi gada laikā.
  2. Katrs pārgājiena dalībnieks, kurš būs kontrollaikā veicis maršrutu, izpildot kontroles uzdevumus,  saņems unikālu Izturības pārgājiena piemiņas zīmi.
  3. Pārgājiena trase nebūs marķēta. Savlaicīgi pirms pārgājiena būs iespēja aplūkot trases maršrutu internetā, izdrukāt sev ceļa plānu un ielādēt gpx failu navigācijai ar mobilo iekārtu palīdzību.
  4. Pārgājiena maršruts nebūs apļa konfigurācijā, tas ir, starts un finišs būs atšķirīgās vietās. Mēs satiksimies startam Līgatnē pie dzelzceļa stacijas un finišā sagaidīsim jūs Siguldā.
  5. Pārgājiena trasē nebūs dzeršanas punktu, un vienīgā vieta, kur varēsiet papildināt ūdens krājumus un saņemt vieglas uzkodas, būs septītajā maršruta kilometrā,  no šīs vietas aizejot, katram pārgājiena dalībniekam jābūt līdzi vismaz puslitram dzeramā ūdens. Pārtikas krājumus katrs var ņemt līdzi pēc savas izvēles.
  6. Katram dalībniekam būs vismaz 1 stundu jāveic sava pārgājiena maršruta ieraksts kādā no mobilajām iekārtām, izmantojot gps reģistrāciju, un finišā pēc pieprasījuma jāuzrāda maršruta ieraksts.
  7. Pārgājiena dalībnieku pulcēšanās startam Līgatnē 17.06.2017. plkst. 7:53 (pienāk vilciens no Rīgas, kurš atiet no Rīgas pasažieru stacijas plkst. 6:21 un no Siguldas plkst. 7:43).
  8. Dalības maksa 15,- EUR katrai personai.

Sīkāka informācija un pieteikuma formas individuāliem dalībniekiem un dalībnieku grupām – jau pavisam drīz!