2016.gada Latvijas Izturības pārgājiens gatavojas startam!

Jau trešo gadu stiprie un aizrautīgie pulcēsies Siguldā, lai 18.jūnijā Gaujas senlejas skaistajās takās un gleznainajos ceļos mērotu attālumu, kurš ir gana izaicinošs un tai pat laikā – sekmīgi uzveicams, ja garākas pastaigas ir arī ikdienas dzīves nozīmīga sastāvdaļa.

Pārgājiena dalībnieku uzdevums ir saviem spēkiem veikt 50 kilometru distance laikā, kas nepārsniedz 12 stundas. Šis pārgājiens nav sacensības, un katrs pasākuma dalībnieks mērojas spēkiem vien pats ar sevi, tādēļ ikviens, kurš kontrollaikā veiks pārgājiena maršrutu, saņems piemiņas medaļu un diploma, kurā fiksēts trasē pavadītais laiks.

Pārgājiena maršrutā dalībnieki varēs padzeries un atjaunot enerģijas krājumus piecos dzeršanas punktos.

JAUNUMS! Šogad Latvijas Izturības pārgājiens kļūst pieejams arī tiem, kuri vēlas būt ar mums, bet, reāli novērtējot savus spēkus un iespējas, labi zina, ka 50 kilometru distance viņiem nav pa spēkam. Ikviens, kam ir vēlēšanās izjust dabas skaistumu un pārgājiena atmosfēru, var pieteikties mazajam pārgājienam un mērot pusi distances – skaistāko 25 km posmu no Līgatnes līdz Siguldai. Mazā pārgājiena dalībnieki, kas veiks pilnu maršrutu ātrāk kā 8 stundās, saņems piemiņas balvas.

Pieteikšanās pārgājienam notiek, aizpildot pieteikuma anketu un apmaksājot dalības maksu saskaņā ar organizatoru sagatavotu rēķinu.

Dalības maksa: 50 km dalībniekiem 20,- eiro; 25 km dalībniekiem 15,- eiro; komandai ar vismaz 8 dalībniekiem tiek piemērota dalības maksa 15,- eiro par katru komandas dalībnieku.

Vecuma ierobežojumi: 50 kilometru pārgājiena dalībniekam jābūt vismaz 16 gadus vecam, 25 kilometru pārgājienā atļauts piedalīties no 14 gadu vecuma.

Pilns Latvijas Izurības pārgājiena nolikums lasāms te:

Pieteikšanās formas atrodamas te:

Individuāls pieteikums 50 km izturības pārgājienam
 
 

Pārbaude

Komandas pieteikums 50 km izturības pārgājienam
 
  • Informācija par komandas kontaktpersonu un dalības maksas maksātāju

  • Informācija par komandas biedriem – Pārgājiena dalībniekiem

  • * Formāts: dd/mm/gg (piemēram: 01/12/80)
 

Pārbaude

Individuāls pieteikums 25 km izturības pārgājienam
 
 

Pārbaude

Komandas pieteikums 25 km izturības pārgājienam
 
  • Informācija par komandas kontaktpersonu un dalības maksas maksātāju

  • Informācija par komandas biedriem – Pārgājiena dalībniekiem

  • * Formāts: dd/mm/gg (piemēram: 01/12/80)
 

Pārbaude

 

Atbalstītāji:

siguldaradio7AgrafeScience in SportVilhelmīnes DzirnavasPony&Smith