Nūjošanas apmācība

Kādēļ fizioterapeiti un veselības sporta speciālisti pamatoti uzskata nūjošanu par vienlīdz labu peldēšanai?
Vai nūjošana ir ziemai un slapjam laikam piemērota nodarbe?
Kādēļ nūjošanas tehnika ir jāaogūst sertificēta instruktora pavadībā?
Kādā veidā nūjošana labvēlīgi ietekmē Jūsu veselību, ja Jūsu nūjošanas tehnika ir pareiza?
Vai nūju garumam un rokas stiprinājuma vietas konstrukcijai ir būtiska nozīme nūjošanā?
Kas ir atgrūdiens un rotācija? Vai nūjošanas tehnika nav ļoti sarežģīta?
Kādēļ pirms nūjošanas nodarbības jāiesildās, bet pēc treniņa jāpastiepj muskuļi?
Vai tas tiesa, ka nūjošana ir laba arī jauniem un veseliem cilvēkiem?

Tā ir tikai neliela daļa no jautājumiem, uz kuriem Jums sniegs atbildes sertificēts nūjošanas instruktors, kad izvēlēsieties sākt nūjošanas apmācību. Jūs kliedēsiet savas bažas un atbrīvosieties no aizspriedumiem par nūjošanu, īsā laikā apgūsiet pareizu nūjošanas tehniku, kas ļaus Jums jau pavisam drīz sajust veselības uzlabojumus.

Ja nekad neesat turējis rokās nūjas un baidāties kļūdīties, tās iegādājoties un sākot pielietot tās praksē, pavisam noteikti izmantojiet nūjošanas instruktora piedāvājumu – apgūstiet nūjošanas tehniku kopā ar instruktoru un uzklausiet vērtīgus padomus nūju iegādei.

Ja esat pieredzējis nūjotājs, tomēr iesakām satikties ar instruktoru un vajadzības gadījumā koriģēt dažas sīkas nianses Jūsu nūjošanas tehnikā, tādējādi ļaujot Jums pilnībā izbaudīt ieguvumus no šī patiesi vērtīgā brīvā laika pavadīšanas veida.

Sertificēta nūjošanas instruktore Fanija Šitca piedāvā nūjošanas apmācību nodarbības individuāli un mazās grupās (līdz 4 cilvēkiem) , nodrošinot apmācāmos ar nūjām nodarbības laikā. Lai vienotos par nodarbības vietu un laiku, zvaniet 29478169 vai rakstiet e-pastu uz fanija.sitca@gmail.com

Jaunums! No 2014.gada janvāra interesentiem tiek piedāvāta apmācība ar zviedru treniņnūjām BungyPump! Lai vienotos par nodarbības vietu un laiku, zvaniet 29478169 vai rakstiet e-pastu uz fanija.sitca@gmail.com