Seminārs „Kā izrauties no “Ēst-nožēlot-atkārtot!” cikla un veidot veselīgas attiecības ar ēdienu.” 9.septembrī

21.gadsimta apsēstība ar diētām, svaru, izskatu un ēšanas noteikumiem ir radījusi disharmoniskas attiecības ar ēdienu: ēšana no dabiskas un priekpilnas nodarbes, lai apmierinātu izsalkumu, bieži kļūst neapzināta, automātiska un vainas apziņu veicinoša. Mēģinot risināt šo problēmu mēs tranzitējam starp pārēšanos un ierobežošanu, paliekot iesprostotas apburtajā ”ēst-nožēlot-atkārtot!”ciklā.

Vai esat gatava citādai pieejai?

Aicinām uz semināru „Kā izrauties no “Ēst-nožēlot-atkārtot!” cikla un veidot veselīgas attiecības ar ēdienu” 9.septembrī pulksten 10:00 viesnīcas “Kaķīškalns” konferenču centrā.

Runāsim par apzinātu ēšanu – senu, bet tai pašā laikā inovatīvu, neirozinātnes atklājumos balstītu prāta-ķermeņa vienotības pieeju noturīgu veselīgu ēšanas paradumu un harmonisku attiecību ar ēdienu veidošanai mūsu ar ēdienu un stresu pārbagātajā vidē. Semināra ilgums divarpus stundas.

 

Apzināta ēšana palīdz atbrīvoties no diētu gūsta, apsēstības ar ēdienu un svaru, ēst iemīļotos ēdienus, neskaitot gramus un kalorijas un zaudēt svaru dabiski un saglabāt to ilgtermiņā bez diētām! Tā ir balstīta jūsu iekšējā gudrībā un atļaus jums izbaudīt ēdienu, sevi un dzīvi kā nekad iepriekš! Tās ir neticami spēcīgas un transformējošas lietas.

Soli pa solim ceļš uz panākumiem, atmetot diētas un atgūstot brīvību un dzīvi.

Semināra dalībnieki uzzinās:

  • Sešus izšķirošus lēmumu pieņemšanas soļus, kas ietekmē to, kā cilvēki pārvalda savu svaru, bet kuri neprasa gribaspēku un atteikšanos.
  • Kā izrauties no “Ēst-nožēlot-atkārtot!” cikla.
  • Jaunu izpratni par sevi, saviem pārēšanās cēloņiem.
  • Kāpēc diētas nestrādā, un tā nav tava vaina?
  • Ēšanas paradumu maiņas neirozinātne jeb – tas nav par gribasspēku.
  • Apzinātas ēšanas stratēģijas, kas palīdzēs uzsākt ceļu uz stabilām veselīgām attiecībām ar ēdienu.

Semināru vadīs Dr. Inese Millere – ārste, apzinātas ēšanas trenere, stresa vadības konsultante un koučs. Inese ir pirmā un pagaidām vienīgā licencētā apzinātās ēšanas trenere un starptautiski sertificētā veselības un labjūtes (wellness) koučs Latvijā.

Inese ir izveidojusi KaNeapestStresu.com, kur sievietes mācās pārvaldīt stresa un emociju izraisītu ēšanu, veidot veselīgas attiecības ar ēdienu un sevi, izrauties no diētu gūsta un pievienot vairāk viegluma, veiksmes un prieka savai veselībai, savai darba un personīgajai dzīvei izmantojot apzinātas ēšanas pieeju. Pierakstieties uz lapas jaunumiem un dāvanā saņemiet mini e-ceļvedi „12 apzinātas ēšanas dāvanas”.

Dalības maksa 20,- EUR samaksājama ar pārskaitījumu uz sekojošiem uzņēmuma rekvizītiem:
SIA “Walking Fox ”
Reg.Nr. 40103567104
Aspazijas iela 12
Sigulda, LV 2150
A/S Swedbanka
Kods: HABALV22
Konts: LV15HABA0551033732564

 
 

Pārbaude