Vingrošana darba vietā

Ja esat uzņēmuma vai struktūrvienības vadītājs, kas novērtē, ka Jūsu uzņēmuma konkurētspēju ietekmē ne vien pakalpojumu daudzveidība un cenas, bet arī darbinieku veselība, motivācija un psihomeocionālais stāvoklis, piedāvājam Jums saskaņā ar darba aizsardzības speciālista novērtēto darbavietu ietekmi uz veselību izstrādāt specializētu vingrojumu kompleksu darbinieku veselības uzturēšanai un uzlabošanai un ieviest vingrošanas pauzes darba vietā.

Vingrinājumu apgūšana un kopīgu vingrošanas pārtraukumu organizēšana ir ļoti efektīvs veselības veicināšanas līdzeklis, ko ieteicams izmantot vairāku apsvērumu dēļ:

  • Tas neprasa daudz laika – lai izpildītu vingrinājumus atsevišķai ķermeņa daļai, pietiek ar dažām minūtēm, un ir iespēja šos vingrinājumus izpildīt atpūtas pauzēs tā, lai dienas laikā būtu izvingrinātas visas problēmzonas: rokas, mugura, spranda, acis, kājas.
  • Vingrinājumi ir vienkārši un to izpildīšanai nav nepieciešams papildaprīkojums.
  • Vingrinājumi ir izpildāmi bez lielas piepūles un neizraisa svīšanu, tādēļ nav nepieciešams pārģērbties, pamest darba telpu un apmeklēt dušu pēc nodarbības.
  • Vingrošana kopā ar kolēģiem uzlabo garastāvokli un veicina brīvu komunikāciju kolēģu starpā.
  • Vingrinājumu regulāra izpilde vairo darbaspējas un mazina veselības riskus.

Veselības sporta speciālists ieradīsies Jūsu uzņēmumā ne retāk kā reizi nedēļā un novadīs 15-20 minūtes garu vingrošanas pauzi, piedāvājot izpildīt vingrinājumus stājas stiprināšanai, spēkam un lokanībai, kā arī kustību koordinācijai un redzei. Nodarbību laikā uzņēmuma darbinieki apgūs minimālo zināšanu apjomu, prasmes un iemaņas, kas ļaus viņiem pastāvīgi organizēt atpūtas pauzes savā darba dienā tā, lai saglabātu veselību un mazinātu arodslimību rašanās riskus.

Pakalpojuma cena atkarīga no nodarbībās iesaistāmo darbinieku skaita un nodarbību biežuma. Lai saņemtu cenas piedāvājumu, lūdzam sazināties ar veselības sporta speciālistu sadaļā Kontakti.